Studio reklamy & fotografii
ARTGRAFO Design
Kontakt: +48 728.893.779; +48 728.890.879

Warunki korzystania

Warunki korzystania ze strony internetowej

Umieszczając treści na naszej stronie internetowej zadbaliśmy o ich staranny dobór. Mimo to nie ponosimy odpowiedzialności za ich poprawność, kompletność i aktualizację. Korzystając z naszej witryny, użytkownik wyraża zgodę na następujące warunki.

Strona jest administrowana przez ARTGRAFO Design. Zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, w dowolnym czasie, bez uprzedzenia, do zmiany treści zawartych na naszej stronie internetowej w całości lub w części i / lub zaprzestania jej działania.

Wszystkie informacje publikowane na tej stronie, dokumenty, zdjęcia i oświadczenia są własnością ARTGRAFO Design. Należy pamiętać, że do wykorzystywanych tekstów i materiałów graficznych prawa autorskie nie posiadają osoby trzecie. Produkty ARTGRAFO Design, znaki towarowe i prawa patentowe i inne podlegają również ochronie w ramach prawa konkurencji.

Wykorzystywanie zawartości strony w celach komercyjnych, modyfikowanie jej, przekazywanie osobom trzecim, powielanie, rozpowszechnianie lub udostępnianie treści publicznie w jakiejkolwiek formie bez uprzedniej pisemnej zgody jest zabronione. Jeśli chcecie Państwo korzystać z treści zamieszczonych na stronie, prosimy o kontakt.

Comodo SSL